U trzymanie pomieszczeń i placów w czystości powinno być priorytetem dla każdego właściciela nieruchomości. Jako, że właściciele danych nieruchomości często nie posiadają własnego zaplecza sprzątającego, na pomoc przychodzą firmy sprzątające legnica. Na terenie Legnicy oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług sprzątających. Sprawdź jakie prace możemy wykonać dla zapewnienia czystości w Twojej firmie.

Utrzymanie pomieszczeń i placów w czystości powinno być priorytetem dla każdego właściciela nieruchomości. Jako, że właściciele danych nieruchomości często nie posiadają własnego zaplecza sprzątającego, na pomoc przychodzą firmy sprzątające legnica. Na terenie Legnicy oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług sprzątających. Sprawdź jakie prace możemy wykonać dla zapewnienia czystości w Twojej firmie.

Firma sprzątająca Legnica

Jako firma Eco Spring oferujemy:

- Utrzymanie czystości obiektów pod kątem mycia i sprzątania w biurowcach, obiektach przemysłowych czy domach prywatnych i wielorodzinnych

- Odśnieżanie- bardzo ważna czynność, której obowiązek spoczywa na właścicielach danych obiektów. Wybierając nasze usługi odśnieżania, masz gwarancję jakości wykonania dzięki doświadczonej ekipie oraz użyciu sprawdzonego sprzętu. Odśnieżanie i neutralizacja oblodzeń to główne czynniki mające wpływ na bezpieczeństwo w trakcie zimy, również nam na tym zależy i wiemy jak optymalnie przeprowadzić tego typu prace.

- Utrzymanie zieleni- zatroszczymy się także o wszelkie tereny zielone. Oprócz koszenia trawników zajmujemy się także projektowaniem powierzchni zielonych i ich późniejszą konserwację.

- Prace brukarskie- kostka brukowa to świetne i nie drogie rozwiązanie dla urozmaicenia przestrzeni wokół nas. Wykonujemy od zera powierzchnie z kostki brukowej lub naprawiamy obecne.

- Najem pojemników na odpady- jeśli jesteś w trakcie dużego remontu, zapewne ilość odpadów będzie spora. Napisz lub zadzwoń do nas aby wynająć dowolnych rozmiarów kontener lub pojemnik na odpady.

- Usługi transportowe posiadamy flotę i wykwalifikowanych kierowców potrafiących sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom logistycznym.

firma sprzątająca legnica, firmy sprzątające legnica

Firma sprzątająca Legnica EcoSpring to przede wszystkim doświadczenie i zaufanie wielu dotychczasowych klientów, zadowolonych i ciągle współpracujących z naszą ekipą. Jeśli szukasz firmy sprzątającej, która dostosuje ofertę idealnie do Twoich potrzeb, zgłoś się do nas i powiedz czego potrzebujesz.


Firma sprzątająca na terenie Legnicy Koszenie trawy - obowiązek, który możesz zlecić innym

Polecane posty

wynajem kontenerów legnica, wywóz gruzu legnica

Zaplanuj swój remont

16/11/2020, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej
wycinka drzew dolnośląskie, strzyżenie żywopłotów legnica, przycinanie żywopłotu legnica, przycinanie żywopłotów legnica, profesjonalna wycinka drzew legnica

Wycinka drzew i przycinanie żywopłotów

29/04/2021, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej