R egularne koszenie traw w Legnicy i wycinka drzew w Legnicy to podstawowe usługi, które wchodzą w zakres prac wykonywanych przez naszą firmę. Warto pamiętać o tym, że zbyt rzadko koszona trawa traci na uroku, słabiej się krzewi i wygląda na zaniedbaną. Z kolei duże, stare drzewa mogą wręcz stanowić niebezpieczeństwo, zwlaszcza podczas burzy lub silnych wiatrów.

Koszenie trawników w przestrzeni miejskiej i na prywatnych posesjach 

Pięknie utrzymany, pełen zieleni ogród potrafi wywołać niesamowite wrażenie i tworzy doskonałą przestrzeń do popołudniowego relaksu. Niestety zieleń potrafi również przysporzyć kłopotów, szczególnie jeśli rośnie w intensywnym tempie! W takich sytuacjach nasza firma przychodzi z pomocą - zajmujemy się regularnym koszeniem trawników na prywatnych posesjach, jak również na osiedlach, terenach spółdzielni mieszkaniowej itp. Dzięki częstemu koszeniu, trawa lepiej się krzewi i zachowuje doskonałą kondycję. Z nami możesz zadbać o swój trawnik i zapewnić mu piękny wygląd! 

wycinka drzew legnica, koszenie trawy legnica

Wycinka drzew Legnica

Drzewa wzbudzają zachwyt swoim pięknem oraz majestatycznym charakterem, mają również niebagatelny wpływ na jakość powietrza. Problemem pojawia się, kiedy duże, stare drzewa zaczynają obumierać i stanowią realne zagrożenie. Kłopotliwe są również drzewa, których rozrastający się system korzeniowy może zaszkodzić ogrodzeniu, aranżacji ogrodu, a nawet fundamentom domu. Usunięcie drzew, zwłaszcza dużych, jest czynnością która wymaga doświadczenia, odpowiednich narzędzi oraz właściwego zabezpieczenia. Nasza firma zajmuje się profesjonalną wycinką problematycznych drzew w ogrodach, parkach, na terenach prywatnych firm czy też placówek państwowych. Dzięki wiedzy wspartej wieloletnim doświadczeniem, nasz zespół doskonale radzi sobie z każdym wyzwaniem! 

Specjalistyczne usługi ogrodnicze 

Wycinka drzew w Legnicy oraz koszenie traw w Legnicy wchodzą w szeroki zakres usług, w których się specjalizuje się nasza firma. Zaufaj specjalistom, którzy świetnie znają się na swojej pracy! 


Utrzymanie zieleni Firma sprzątająca na terenie Legnicy

Polecane posty

transport odpadów legnica, usługi transportowe legnica, wynajem kontenerów legnica, wywóz gruzu legnica

Wysokiej jakości usługo transportowo - porządkowe

13/05/2021, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej
sól drogowa sprzedaż legnica, posypywanie solą legnica, odśnieżanie placów legnica

Sprzedaż soli drogowej

02/12/2020, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej