E co Spring to firma z Legnicy, świadczymy szeroki wachlarz usług na terenie województwa dolnośląskiego. Sezonowość niektórych usług pozwala nam na dużą elastyczność w działaniu. Usługi sprzątania oraz prace rozbiórkowe świadczymy rożnym klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom.

Firma sprzątająca i rozbiórkowa: Eco Spring z Legnicy

Eco Spring to firma z Legnicy, świadczymy szeroki wachlarz usług na terenie województwa dolnośląskiego. Sezonowość niektórych usług pozwala nam na dużą elastyczność w działaniu. Usługi sprzątania oraz prace rozbiórkowe świadczymy rożnym klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom.

Sprzątanie: Legnica i Dolny Śląsk

Do prac wykorzystujemy profesjonalne narzędzia oraz specjalistyczne środki czystości. Dzięki temu sprzątane przez nas powierzchnie nie są narażone na uszkodzenia. Wykorzystanie niezawodnych urządzeń umożliwia szybką i skuteczną pracę. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja zadowalających efektów i higienicznej czystości w różnych pomieszczeniach jak i również na zewnątrz budynków. Jesteśmy elastyczni otwarci otwarci na różne zadania.

W ofercie posiadamy także inne usługi takie jak mycie okien w różnych budynkach, z których również warto skorzystać. Prace sprzątające przeprowadzamy zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i po szeregu prac remontowych. Nasz personel wykonuje swoje obowiązki z dużą starannością.

Firma rozbiórkowa: Dolny Śląsk

Świadczone przez nas usługi rozbiórkowe są przeprowadzana zawsze zgodnie z wszelkimi normami budowlanymi oraz przepisami BHP. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników oraz przebywających w otoczeniu prac rozbiórkowych ludzi. Zawsze odpowiednio zabezpieczamy miejsce pracy. Współpracujemy z szeregiem podmiotów oraz firm, co ułatwia nam sprawną organizacje transportu i składowania odpadów. Dodatkowo sami dysponujemy odpowiednimi pojazdami oraz urządzeniami niezastąpionymi podczas szeregu prac rozbiórkowych i budowlanych.

Specjalistyczne narzędzia, takie jak: młoty hydrauliczne, nożyce do cięcia stali oraz kruszenia betonu, pozwalają w łatwy i bezpieczny sposób przeprowadzić wymagane prace rozbiórkowe. Kruszarki pozwalają nam na kruszenie gruzu już na miejscu rozbiórki, zwiększając efektywność pracy i zmniejszając ilość koniecznych do wykonania transportów.

firma sprzątająca legnica, firmy sprzątające legnica, firmy rozbiórkowe dolny śląsk, praca sprzątanie legnica

Wycinka drzew - dlaczego warto powierzyć ją specjalistom? Czynności porządkowe na terenie Legnicy

Polecane posty

usługi transportowe legnica, usługi porządkowe legnica, transport odpadów legnica

Inwestycja w firmę sprzątającą - dlaczego to się opłaca?

05/10/2020, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej
wynajem kontenerów legnica, wywóz gruzu legnica

Zaplanuj swój remont

16/11/2020, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej