E co Spring – firma znana nie tylko w Legnicy, której zakres działalności obejmuje oczyszczanie ulic i chodników Legnica oraz inne usługi (transport, wynajem kontenerów oraz wywóz gruzu).

Eco Spring – firma znana nie tylko w Legnicy, której zakres działalności obejmuje oczyszczanie ulic i chodników Legnica oraz inne usługi (transport, wynajem kontenerów oraz wywóz gruzu). Firma dba o utrzymanie porządku i czystości na terenach zielonych miasta. W okresie zimowym zajmuje się odśnieżaniem ulic, chodników, parkingów i innych miejsc. Usługi Eco Spring zawsze realizowane są na najwyższym poziomie. Rosnąca rzesza zadowolonych klientów świadczy o zaufaniu do firmy.

Prace pielęgnacyjne i porządkowe

Eco Spring wyróżnia się na tle innych firm sprzątających Legnica. Utrzymanie porządku na terenach zielonych wymaga systematycznej pracy i zaangażowania. Koszenie trawy, przycinanie krzewów, wycinanie drzew, sadzenie kwiatów i innych roślin musi zawsze być wykonane precyzyjnie. Podobnie jest z infrastrukturą drogową – bez oczyszczonych ulic i chodników Legnica wyglądałaby jak miasto zaniedbane i niezbyt przyjemne dla oka osób przyjezdnych oraz turystów. Czystość na chodnikach, ulicach, placach, skwerach świadczy o atrakcyjności miasta.

Firma wynajmuje kontenery na odpady i gruz

Podczas prac porządkowych, remontowych i budowlanych generowane są znaczne ilości odpadów, które wymagają usunięcia. Eco Spring zajmuje się wynajmem kontenerów o różnej pojemności. Bez problemu możecie się Państwo pozbyć zbędnych odpadów, gruzu z miejsca remontu, budowy, z własnej posesji lub domu. Stosownie do Państwa potrzeb dostarczamy kontener odpowiedniej wielkości i odbieramy. Kontenery są przystosowane do segregowania odpadów. Wystarczy się z nami skontaktować, wybierzemy kontener, podstawimy pod wskazany adres i odbierzemy, gdy będzie napełniony. Współpraca z Eco Spring to szybkie pozbycie się odpadów, śmieci, gruzu i łatwość w utrzymanie porządku na najwyższym poziomie.

Eco Spring – usługi transportowe

W zakres usług firmy sprzątającej Legnica wchodzą również usługi transportowe. Firma wynajmuje samochody ciężarowe z kierowcą. Zajmujemy się transportem różnych materiałów. Każdy przewóz ładunku jest starannie zaplanowany. Zawsze trzymamy się ustalonych z klientem terminów. Jeżeli potrzebują Państwo planowego i dobrze zorganizowanego transportu, z naszą pomocą zrealizujecie każdy przewóz towaru – terminowo, bezpiecznie i na optymalnych dla Was warunkach. Zapraszamy do kontaktu.

Nasi klienci

Wśród klientów Eco Spring są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa. Naszymi partnerami są zakłady przemysłowe, szkoły, samorządy, spółdzielnie mieszkaniowe i inne podmioty działające w sferze publicznej, komunalnej i prywatnej. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę z każdym, kto poszukuje usług transportowych, planuje prace porządkowe i pielęgnacyjne na terenach zielonych. Zapraszamy do współpracy.

firma sprzątająca legnica, firmy sprzątające legnica, oczyszczenie ulic I chodników legnica

Kostka brukowa - Legnica Po czym poznać dobrą firmę sprzątającą?

Polecane posty

sól drogowa sprzedaż legnica, posypywanie solą legnica, odśnieżanie placów legnica

Sprzedaż soli drogowej

02/12/2020, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej
kostka brukowa ceny dolnośląskie, kostka brukowa legnica, usługi transportowe legnica

Kostka brukowa - Legnica

18/06/2021, by ECO SPRING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj więcej